Абонемент для нестандартного режиму — це товар, який можна придбати та який дає доступ до додаткового вмісту чи можливостей у модифікаціях для Dota 2. Абонемент діє протягом 30 днів з моменту придбання.
Ми хотіли створити спосіб винагородити завзятих розробників модифікацій. А також заохотити їх для подальшої розробки різних нестандартних режимів та розвитку спільноти.
Повну інформацію про можливості перепустки можна знайти на її сторінці або в інформації про гру. Перша з них, для «Roshpit Champions», дасть вам додаткові ланки для збереження своїх героїв, збільшений сховок та інші особливості, що впливатимуть на всіх гравців у грі.
Так. Усі нестандартні ігри лишатимуться безкоштовними навіть якщо до них можна придбати перепустку.
Ми хотіли створити такі умови, за яких розробники могли б старанно розвивати свою гру, а фанати — підтримувати проекти, якими вони задоволені. Тоді, щоб забезпечити для гри успішне майбутнє, творцям потрібно буде постійно випускати до неї оновлення, а спільнота, у свою чергу, буде виявляти інтерес невеликими платежами, які даватимуть тимчасові можливості. Це також дозволяє гравцю краще зрозуміти, що саме він купує.
Ні. Перепустки до нестандартних ігор — це не підписки, тому автоматично продовжуватися не будуть.
Ні. Кожна окрема перепустка діятиме лише на одну гру. Нестандартні ігри будуть схожі на інші ігри з вільним доступом, передовсім на Dota 2. Спочатку треба зрозуміти чи основа гри однаково доступна для всіх користувачів і чи вона достатньо цікава, аби з’явився попит на перепустку. І тільки після цього розробники можуть призначати нагороди для можливих покупців. Це можуть бути візуальні відмінності, доступ до додаткового вмісту або якісь зміни ігрового процесу, які збільшуватимуть задоволення від гри для всіх гравців.
Творці нестандартних ігор отримуватимуть той же розподіл прибутку, як і для звичайних ігор у Steam.
Розробники повинні переконатися, що нагороди за купівлю не завадять гравцям, які вирішили не купувати перепустку. Якщо ж ми побачимо, що розробники не дотримуються цього, то допоможемо їм створити все як слід. У крайньому випадку ми заборонимо продавати перепустки для гри, яка порушує наші принципи.
Процес контролюватиме команда розробників Dota. Ми ретельно відбиратимемо ігри, у які можна ввести ігрову перепустку. Для нас важливо, щоб у режиму була відносно велика кількість послідовників, а також щоби він міг запропонувати функції, за які можна витратити гроші. Загалом же вибір буде за гравцями, які обиратимуть кращі ігри, просто граючи у них та створюючи спільноти прихильників. Команда Dota буде спостерігати за розвитком спільноти нестандартних ігор, аби визначити хороших кандидатів.
У гравців є 48 годин, щоби випробувати ігрову перепустку та вирішити, чи вона відповідає їхнім очікуванням. Для докладнішої інформації перегляньте сторінку про повернення коштів у Steam.